Aktuality

V roce 2021 jezdci našeho klubu úspěšně reprezentovali Ostravu v soutěžích všestrannosti a parkúrech po celé republice především Kateřina Benediktová, Markéta Hovjacká, Kryštof Žídek, Bára Říhová, Eliška Strachotová, Krystína Palenčárová, Petra Kostková, Gábi Komárková. Nejlepšími výsledky se může pochlubit Káťa Benediktová s klisnou Derilin -...

V letošním roce jsme získali z Moravskoslezského kraje dotaci z oblasti cestovního ruchu, abychom mohli zvelebit náš areál a vybudovat turistickou stanici SK Mušketýr, která se nachází mezi ZOO Ostrava a Slezskoostravským hradem pod haldou Ema.

V sobotu 2.10.2021 se v areálu Jízdárny ve Slezské Ostravě konal již III. ročník branného dne "HEJBNI ZADKEM". Pořadatelem byli Sportovní klub Mušketýr, z.s., TOM 4330 Mušketýrci, p.s., za finančního přispění ÚMOb Slezská Ostrava a Magistrátu města Ostravy.

Dne 2. 10. 2021 od 10.00 hodin se bude konat již III. ročník branného dne "Hejbni zadkem". Účastníci od 4 let si mohou vyzkoušet svou fyzickou zdatnost, a ještě se u toho pobavit a seznámit se s novými kamarády.

Díky dotacím z rozpočtu Města OSTRAVY!!! a Národní sportovní agentury se naši členové letos mohou podívat a otestovat své dovednosti v jiných jezdeckých areálech a na jiných sportovištích a kolbištích.

I když je doba covidová... stále věříme, že brzy pomine a budeme moci klub otevřít novým tvářím.

Chceme Vám v této náročné době popřát hodně pracovních i osobních úspěchů, mnoho štěstíčka a hlavně plno zdravíčka, kterého je v tomto nelehkém čase potřeba nejvíce.

Naše členská základna a tím i koňská rodina se rozrostla o velice mnoho talentovaných nebo ctižádostivých dětí, kteří to u koní chtějí dotáhnout hodně vysoko. Rádi by se podívali i na stupínky vítězů, tak jak se tomu již dříve našim členům povedlo (viz Náš sport).