Aktuality

V sobotu 2.10.2021 se v areálu Jízdárny ve Slezské Ostravě konal již III. ročník branného dne "HEJBNI ZADKEM". Pořadatelem byli Sportovní klub Mušketýr, z.s., TOM 4330 Mušketýrci, p.s., pod taktovkou pana Martina Nekuly z HZS MSK a za finančního přispění ÚMOb Slezská Ostrava a Magistrátu města Ostravy.

Dne 2. 10. 2021 od 10.00 hodin se bude konat již III. ročník branného dne "Hejbni zadkem". Účastníci od 4 let si mohou vyzkoušet svou fyzickou zdatnost, a ještě se u toho pobavit a seznámit se s novými kamarády.

Díky dotacím z rozpočtu Města OSTRAVY!!! a Národní sportovní agentury se naši členové letos mohou podívat a otestovat své dovednosti v jiných jezdeckých areálech a na jiných sportovištích a kolbištích.

I když je doba covidová... stále věříme, že brzy pomine a budeme moci klub otevřít novým tvářím.

Chceme Vám v této náročné době popřát hodně pracovních i osobních úspěchů, mnoho štěstíčka a hlavně plno zdravíčka, kterého je v tomto nelehkém čase potřeba nejvíce.

Naše členská základna a tím i koňská rodina se rozrostla o velice mnoho talentovaných nebo ctižádostivých dětí, kteří to u koní chtějí dotáhnout hodně vysoko. Rádi by se podívali i na stupínky vítězů, tak jak se tomu již dříve našim členům povedlo (viz Náš sport).