JAK TO VŠECHNO DOPADLO?

05.10.2021

V sobotu 2.10.2021 se v areálu Jízdárny ve Slezské Ostravě konal již III. ročník branného dne "HEJBNI ZADKEM". Pořadatelem byli Sportovní klub Mušketýr, z.s., TOM 4330 Mušketýrci, p.s., za finančního přispění ÚMOb Slezská Ostrava a Magistrátu města Ostravy.

Mimo zážitků ze zdolání haldy Emy během v délce 1 nebo 3 km, splnění dalších 9 disciplín jako přejít po kládách přes močál, hod vidlemi, plazení, hobby horse, hod podkovou z hřbetu koně, si děti odnášeli dárky z tomboly, kterou zorganizovala Jitka Biernatová, a sponzorovali mimo ní i JP Ostrava-Heřmanice, Praktik papír, s.r.o. a Tisk Sarpet, s.r.o.

Všech 123 účastníků zápolení dorazilo za velkého potlesku svých fanoušků do cíle, kde byli po zásluze odměněni limonádou, buřtíkem s chlebem, domácími buchtami od našich maminek, fidorkovou medailí a reflexním páskem. S úsměvem ve tvářích a růžovými lícemi, někteří v ponožkách od bahna i od písku, v rukách boty, někteří k nepoznání i vykoupaní v bažině. To je krásná bilance našeho branného dne.

Nejmladšímu bylo 3+ a nejstaršímu 66 let. Vítězové ve čtyřech věkových kategoriích si odnášeli poháry a trička, nejhezčí bahňáček pak svého oře, z předem registrovaných účastníků byl vylosován Matěj z TOM Hogani z Ostravy, který získal dárkový poukaz na 5 lekcí jízdy na koni u nás na ranči.

Nikomu se nechtělo domů, grilovali se rybičky i steaky, účastníci vyprávěli své zážitky a všichni se těšili na další ročník tohoto branného dne. Jestli chcete vědět, jak to probíhalo, koukněte na naše album Nikomu se nechtělo domů, grilovali se rybičky i steaky, účastníci vyprávěli své zážitky a všichni se těšili na další ročník tohoto branného dne. Jestli chcete vědět, jak to probíhalo, koukněte na naše album 

O našem branném dni psal:

Moravskoslezský deník ( https://moravskoslezsky.denik.cz/ctenar-reporter/prima-den-s-musketyry-20211005.html )


Děkujeme všem, kteří se na akci podíleli jak fyzicky tak i finančně. 

Těšíme se na Vás v příštím roce tým SK Mušketýr a TOM Mušketýrci