ROK 2019

Celoroční činnost našeho klubu Asociace TOM ČR, TOM 4340 Mušketýrci v roce 2019 sponzoroval

Co se nám v roce 2019 povedlo?

Dne 28.9.2019 jsme mohli uskutečnit Branný den "Hejbni zadkem", který se velmi vyvedl, děti i rodiče si den plný her, zábavy a soutěží velice užili. Členové Sportovního klubu Mušketýr divákům předvedli své dovednosti jak v soutěži v Drezúře, tak i ve hřže "Židličkovaná"

Odpoledne jsme pak všichni včetně účastníků z řad veřejnosti v hojném počtu poměřili síly v deseti terénních disciplínách, kde vítězem byl každý, kdo prošel všemi disciplínami, zůstal suchý a byl spokojený z účasti a cen.

Fotografie z tohoto dne najdete na odkazech:

https://www.zonerama.com/KaterinaAdamusova/Album/5641398 - soutěže branného dne

https://www.zonerama.com/KaterinaAdamusova/Album/5641130 - židličkovaná

https://www.zonerama.com/KaterinaAdamusova/Album/5639894 - "Drezura"

Rovněž jsme měli možnost rozšířit náš dětský koutek o velkou koňskou houpačku. Tuto houpačku již otestovaly děti z našeho oddílu, ale také i z různých mateřských školek, které si přišly prohlédnout zázemí Jízdárny ve Slezské Ostravě nebo haldu Emu. Houpačku si užily i paní učitelky.

"Je super, že i v Ostravě existuje takové místo, kde se děti cítí skvěle, mohou si užít den v přírodě, a přece to není daleko od jejich domovů."

" Exploring the farm. Takhle se jmenovala výprava 1st baby club - dětské skupiny na nedalekou farmu pod haldou Ema, kousek od ZOO Ostrava. I přesto, že nás zastihla nepřízeň počasí, jsme tuto výpravu poznání tamních zvířat, jízdu na ponících, krmení a mnoho dalšího zvládli a pořádně užili. Velké díky patří jedné z našich maminek Jitce Biernatové a celému týmu Jízdárny ve Slezské Ostravě za perfektní organizaci a zábavu po celý den. Těšíme se na příště!" Celý tým 1st Baby

A ani tohle není všechno, náš oddíl se během roku zúčastnil mnoha výprav, koupání v řece i s koňmi, tábořili jsme, opékali párky, ryby a celý rok jsme si moc užili. Klidně se k nám přidejte.