Zájmová činnost

Letní tábory

Náš klub každoročně pořádá letní příměstské tábory pro děti a mládež s výukou jízdy na koních a ponících. Kromě ježdění se děti také učí veškeré práci okolo koní jako je krmení, čištění nebo vodění do výběhu. Více informací o nadcházejících táborech najdete v sekci naše akce.

Jezdecký klub

Děti do klubu dochází jednou až dvakrát týdně v odpoledních hodinách, přičemž se v tomto čase nejen naučí jezdit na koni, ale také se o ně starat. V současné době náš jezdecký klub čítá kolem 35 členů, z nichž někteří reprezentují náš klub na nejrůznějších jezdeckých závodech a aktivitách. Podporujeme hobby jezdectví, ale také sportovní jezdectví se kterým se dá začít v každém věku a náš jezdecký klub je tak složen jak z dětí tak i dospělých.

Jezdecká školička

V roce 2016 jsme nově otevřeli jezdeckou školičku, která funguje především formou hry a poznání. V rámci školičky se do sedla dostanou děti již od 6 let. V současné době do školičky pravidelně dochází kolem 10 dětí a u koní stráví jedno odpoledne v týdnu. Nově také otevíráme nové družstvo jezdecké školičky.

Vyjížďky a agroturistika

Říká se, že nejkrásnější pohled na svět je ze hřbetu koně. Přijďte se přesvědčit, jezdecké trasy po okolí Ostravy Vám to umožní.